welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Barok Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Nuggets, i lyer, kaltërosh verdhë, 6-7mm, : 0.8mm, : 15Inç, 15Inç,

 • No Item:130111095623
 • Size:6-7mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 1.1 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: përafërsisht 15Inç
 • Pesha: 17.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: kaltërosh verdhë
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.