welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Barok Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Nuggets, i lyer, jeshile të thellë, 6-7mm, : 0.8mm, :14.5Inç, 14.5Inç,

 • No Item:130111092501
 • Size:6-7mm
 • Blera:306 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 1.1 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: 14.5Inç
 • Pesha: 18.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: jeshile të thellë
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.