welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Krishtlindjeve Glass Beads, 17x14.50mm, : 2mm, PC

 • No Item:120822144412
 • Size:17x14.50mm
 • Blera:468 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 0.2  US$ 0.17/PC

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 5.20 G
 • Formë: Daulle
 • Vepra artizanale: brushwork
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.