welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh turnbuckle kapje, Kolonë, ngjyrë platin praruar, vetme-fillesë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 5x16mm, : 3mm, 200PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130613171033
  • Size:5x16mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:200PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 34.15 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 300.00 G
  • Formë: Kolonë
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: vetme-fillesë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.