welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh turnbuckle kapje, Tub, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 4x12mm, : 0.8mm, 800PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130522164339
  • Size:4x12mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:800PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 24.59 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 0.8 MM
  • Pesha: 800.00 G
  • Formë: Tub
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.