welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Beads Stardust, Round, Ngjyra argjend praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 8mm, : 2mm, 1500PC/Qese, Qese

 • No Item:120710163113
 • Size:8mm
 • Blera:351 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:1500PC/Qese
 • Çmimi:US$ 23.79 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 586.50 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.