welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh ngjitur Jumpring, Petull e ëmbël në formë gjevreku, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 4x4x1mm, 2000PC/Qese, Qese

  • No Item:130523114134
  • Size:4x4x1mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 25.61 /Qese

Product Details

  • Pesha: 80.00 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.