welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Shamballa Bracelets, with Cord najlon & Diamant i rremë, Shape Tjera, me diamant i rremë, e zezë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 4x8mm, :5-10Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:121101144928
  • Size:4x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 14.64 /Shumë

Product Details

  • Length: 5-10Inç
  • Pesha: 90.00 G
  • Ngjyrë: e zezë
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.