welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Shamballa Bracelets, with Cord najlon, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë & i mbuluar me brymë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 8-10mm, :7-10Inç, 20Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:120307162833
  • Size:8-10mm
  • Blera:345 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 13.18 /Shumë

Përshkrim

1 grup = 20 fillesat

Product Details

  • Length: 7-10Inç
  • Pesha: 210.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.