welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri bronzi, Tunxh, Round, Ngjyra argjend praruar, 4mm, : 1.5mm, 10000PC/Qese, Qese

 • No Item:120301102453
 • Size:4mm
 • Blera:352 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10000/Qese
 • Çmimi:US$ 20.74 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 875.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.