welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri bronzi, Tunxh, Round, ngjyrë platin praruar, 3mm, : 1mm, 20000PC/Qese, Qese

 • No Item:120301100729
 • Size:3mm
 • Blera:347 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20000/Qese
 • Çmimi:US$ 21.96 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 768.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.