welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh, Romb, Ngjyra argjend praruar, me margaritar xhami & me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 23x31.50x3.50mm, : 2.5mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:130603172413
 • Size:23x31.50x3.50mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Çmimi:US$ 7.91 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 50.00 G
 • Formë: Romb
 • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.