welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh, Drejtkëndësh, ngjyrë ari praruar, me diamant i rremë & i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 13x26x7.50mm, : 2mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130528092450
 • Size:13x26x7.50mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 6.59 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 28.00 G
 • Formë: Drejtkëndësh
 • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.