welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh, Hënë, ngjyrë ari praruar, me diamant i rremë & i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 22x35.50x11.50mm, : 4x7mm, 2PC/Qese, Qese

 • No Item:130528092130
 • Size:22x35.50x11.50mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:2PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.54 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4X7 MM
 • Pesha: 14.80 G
 • Formë: Hënë
 • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.