welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants tunxh, Red agat, Shqiponjë, ngjyrë platin praruar, asnjë, 28.20x26x8mm, : 3.5x7mm, 30PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130503165818
  • Size:28.20x26x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 3.5X7 MM
  • Pesha: 180.00 G
  • Formë: Shqiponjë
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.