welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants tunxh, Zemër, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 32x32.50x7mm, : 2mm, 30PC/Qese, Qese

 • No Item:121010161806
 • Size:32x32.50x7mm
 • Blera:320 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:30PC/Qese
 • Çmimi:US$ 20.49 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 112.00 G
 • Formë: Zemër
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.