welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Diamant i rremë & Tunxh, Lule, natyror, e bardhë, 19x24x10mm, : 3x4.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130104195429
 • Size:19x24x10mm
 • Blera:302 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 12.2 /Qese

Product Details

 • Vrima: 3X4.5 MM
 • Pesha: 40.00 G
 • Formë: Lule
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.