welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gjerdan bizhuteri, Tunxh, Shape Tjera, ari praruar vërtetë, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 4x21mm, : 18.5Inç, 18.5Inç,

  • No Item:130508162324
  • Size:4x21mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 19.52 /Fije floku

Product Details

  • Length: përafërsisht 18.5Inç
  • Pesha: 32.00 G
  • Vepra artizanale: ari praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.