welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Kapje tunxh magnetik, ngjyrë platin praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 18x9mm, : 4mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:120604113714
  • Size:18x9mm
  • Blera:361 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 14.64 /Qese

Product Details

  • Vrima: 4 MM
  • Pesha: 284.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.