welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri bronzi, Tunxh, Round, Ngjyra antike bronz i praruar, me diamant i rremë & i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12mm, : 1.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130528092230
 • Size:12mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 0.77 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 11.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.