welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Xham, Kube, natyror, portokalli drita të kuqe, 16x19x14mm, 19x31x17mm, 18x17x26mm, : 16mm, :6, :16.5Inç, 12Sets/Kuti, Kuti

 • No Item:130104183855
 • Size:16x19x14mm, 19x31x17mm, 18x17x26mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:12Sets/Kuti
 • Çmimi:US$ 73.18 /Kuti

Përshkrim

me komponent bronzi dhe stolisje kristal, nikel, kadmium çojë & lirë, fotografitë e këtij zëri në faqen tonë të internetit janë vetëm një referencë për të ju them se ata janë në ngjyra të përziera dhe / ose forma të përziera. Megjithatë, ngjyra apo forma të marrim nga fabrika mund të ndryshojnë në çdo kohë. Vetëm të na kontaktoni nëse keni kërkesë të veçantë në ngjyrë apo formë dhe ne do të përpiqemi nëse ne mund të merrni ato për ju për të përmbushur kërkesën tuaj.

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 6 Ring Size Chart
  • USA: 6
  • UK:
  • JPN: 11
  • ESP: 11.75
  • Insidediameter: 16.51(mm)
  • Insidecircumference: 51.9(mm)
 • Vrima: 16 MM
 • Length: 16.5Inç
 • Pesha: 330.00 G
 • Formë: Kube
 • Ngjyrë: portokalli drita të kuqe
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.