welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Xham, Kube, natyror, portokalli drita të kuqe, 16x19x14mm, 19x31x17mm, 18x17x26mm, : 16mm, :6, :16.5Inç, I vendosur

 • No Item:130104183528
 • Size:16x19x14mm, 19x31x17mm, 18x17x26mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 6.1 /I vendosur

Përshkrim

me komponent bronzi dhe stolisje kristal, nikeli, plumbi & kadmium falas

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 6 Ring Size Chart
  • USA: 6
  • UK:
  • JPN: 11
  • ESP: 11.75
  • Insidediameter: 16.51(mm)
  • Insidecircumference: 51.9(mm)
 • Vrima: 16 MM
 • Length: 16.5Inç
 • Pesha: 19.00 G
 • Formë: Kube
 • Ngjyrë: portokalli drita të kuqe
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.