welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Xham, Kube, natyror, e bardhë, 16x19x14mm, 19x31x17mm, 18x17x26mm, : 16mm, :6, :16.5Inç, I vendosur

 • No Item:130104183347
 • Size:16x19x14mm, 19x31x17mm, 18x17x26mm
 • Blera:306 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 6.1 /I vendosur

Përshkrim

me komponent bronzi dhe stolisje kristal, nikeli, plumbi & kadmium falas

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 6 Ring Size Chart
  • USA: 6
  • UK:
  • JPN: 11
  • ESP: 11.75
  • Insidediameter: 16.51(mm)
  • Insidecircumference: 51.9(mm)
 • Vrima: 16 MM
 • Length: 16.5Inç
 • Pesha: 19.00 G
 • Formë: Kube
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.