welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh, Lule, Ngjyra argjend praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 36.80x36.80mm, : 1.2mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:120630172754
  • Size:36.80x36.80mm
  • Blera:313 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 14.64 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.2 MM
  • Pesha: 118.00 G
  • Formë: Lule
  • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.