welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lule artificiale Kryesore Dekor, Tunxh, ngjyrë ari praruar, asnjë, ar, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 250x80mm, PC

  • No Item:130107190314
  • Size:250x80mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 21.72 /PC

Product Details

  • Pesha: 40.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: ar
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.