welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Beads European, Rondelle, ngjyrë ari praruar, core bronzi vetme pa karrem & me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 8.50x12x14mm, : 7mm, 6mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:130612101345
  • Size:8.50x12x14mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 39.03 /Qese

Product Details

  • Vrima: 7MM, 6
  • Pesha: 280.00 G
  • Formë: Rondelle
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.