welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Beads European, with Argjilë & Diamant i rremë, Rondelle, ngjyrë platin praruar, core bronzi vetme pa karrem, ngjyra të përziera, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 7x11mm, : 4.5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130612101134
 • Size:7x11mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 26.83 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4.5 MM
 • Pesha: 50.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: core bronzi vetme pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.