welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Beads European, with Argjilë & Diamant i rremë, Rondelle, ngjyrë platin praruar, core bronzi vetme pa karrem, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 7x14mm, : 5mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:130611173507
  • Size:7x14mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 30.49 /Qese

Product Details

  • Vrima: 5 MM
  • Pesha: 75.00 G
  • Formë: Rondelle
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: core bronzi vetme pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.