welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Mansheta, Tunxh, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12mm, 17mm, 4x18mm, 200PC/Qese, Qese

  • No Item:120227210749
  • Size:12mm, 17mm, 4x18mm
  • Blera:347 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:200/Qese
  • Çmimi:US$ 21.96 /Qese

Product Details

  • Pesha: 420.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.