welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Mansheta, Tunxh, Round Flat, i praruar, asnjë, argjend, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 17x17mm, 17mm, 18x4mm, : 16x16mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120222145541
 • Size:17x17mm, 17mm, 18x4mm
 • Blera:327 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 23.18 /Qese

Product Details

 • Vrima: 16X16 MM
 • Pesha: 278.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: argjend
 • Vepra artizanale: i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.