welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Porcelani Beads European, Rondelle, i praruar, core bronzi të dyfishtë pa karrem, blu, 14x11mm, : 5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:121227091921
 • Size:14x11mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 19.21  US$ 15.37/Qese

Përshkrim

, nikel çojë & kadmium falas

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 80.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: blu
 • Vepra artizanale: i praruar
 • Efekt: core bronzi të dyfishtë pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.