welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Connector tunxh Setting, Round Flat, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 14x22mm, : 3mm, : 12mm, 300PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130522171203
 • Size:14x22mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:300PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 19.98 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 3 MM
 • Diametër të brendshëm: 12 mm
 • Pesha: 150.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.