welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Connector tunxh Setting, Shape Tjera, Ngjyra antike bronz i praruar, 1/1 loop, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12x20.50x2mm, : 3mm, : 10x10mm, 500PC/Qese, Qese

 • No Item:130130184411
 • Size:12x20.50x2mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:500PC/Qese
 • Çmimi:US$ 32.02 /Qese

Product Details

 • Vrima: 3 MM
 • Diametër të brendshëm: 10x10 mm
 • Pesha: 295.00 G
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar
 • Efekt: 1/1 loop

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.