welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bezel Brass Ring Base, Tunxh, Shape Tjera, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 21.50x21.50x4.50mm, : 20.5x20.5, 17.3mm, :6, 200PC/Qese, Qese

 • No Item:130130181304
 • Size:21.50x21.50x4.50mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:200PC/Qese
 • Çmimi:US$ 23.05 /Qese

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 6 Ring Size Chart
  • USA: 6
  • UK:
  • JPN: 11
  • ESP: 11.75
  • Insidediameter: 16.51(mm)
  • Insidecircumference: 51.9(mm)
 • Diametër të brendshëm: 20.5x20.5, 17.3 mm
 • Pesha: 475.00 G
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.