welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Bell varëse, Mickey Mouse, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 24.50x22x17mm, : 1.9mm, 100PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130402100020
  • Size:24.50x22x17mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 29.27 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1.9 MM
  • Pesha: 390.00 G
  • Formë: Mickey Mouse
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.