welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Bell varëse, Ngjyra argjend praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 6x8mm, : 1.5mm, 3000PC/Qese, Qese

  • No Item:120301102317
  • Size:6x8mm
  • Blera:322 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3000/Qese
  • Çmimi:US$ 21.96 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 720.00 G
  • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.