welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri Diamant i rremë, Tunxh, Ngjyra argjend praruar, 8.50x7.50mm, : 1.2mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:120106180321
  • Size:8.50x7.50mm
  • Blera:360 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100/Qese
  • Çmimi:US$ 6.35 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.2 MM
  • Pesha: 43.00 G
  • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.