welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Beads Stardust, Daulle, Ngjyra argjend praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 10x12mm, : 5mm, 200PC/Qese, Qese

 • No Item:120106182624
 • Size:10x12mm
 • Blera:306 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:200/Qese
 • Çmimi:US$ 9.76 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 140.00 G
 • Formë: Daulle
 • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.