welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Kapje tunxh magnetik, Kolonë, ngjyrë platin praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 18x6mm, : 1.8mm, 200PC/Qese, Qese

 • No Item:120604095416
 • Size:18x6mm
 • Blera:316 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:200PC/Qese
 • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.8 MM
 • Pesha: 283.00 G
 • Formë: Kolonë
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.