welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Blue Pendants Goldstone, Blue Goldstone, with Tunxh, Oval Flat, ngjyrë platin praruar, asnjë, 13x29x9mm, : 4x7mm, 30PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130504163358
  • Size:13x29x9mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4X7 MM
  • Pesha: 165.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.