welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Beads Blue Natyrore agat, Blue agat, asnjë, faceted, 10mm, : 1.5-2mm, : 15Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:111213184617
 • Size:10mm
 • Blera:419 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Discount:9%
 • Çmimi:US$ 9.27  US$ 8.44/Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 38 copë.

Product Details

 • Vrima: 1.5-2 MM
 • Length: përafërsisht 15Inç
 • Pesha: 257.00 G
 • Ngjyrë: blu
 • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.