welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore Zi Shell, Black Shell, Zemër, natyror, approx 45x36x4mm, : 8x5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120316102113
  • Size:approx 45x36x4mm
  • Blera:306 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 19.52 /Qese

Product Details

  • Vrima: 8X5 MM
  • Pesha: 126.00 G
  • Formë: Zemër
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.