welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Zi Shell, Black Shell, Katror, asnjë, faceted, asnjë, 12x12x5mm, : 1mm, :16Inç, 5Fillesat/Shumë, 31 Pcs/Strand, Shumë

  • No Item:130605145141
  • Size:12x12x5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 26.9 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: 16Inç
  • Pesha: 205.00 G
  • Formë: Katror
  • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.