welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Zi Shell, Drejtkëndësh, natyror, asnjë, asnjë, 18x13x3.50mm, : 0.7mm, :16Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:121229220000
  • Size:18x13x3.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 15.86 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 22 copë.

Product Details

  • Vrima: 0.7 MM
  • Length: 16Inç
  • Pesha: 195.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.