welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Zi agat, Black agat, Oval Flat, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, 49.50x45x16mm, : 5x8mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130503152349
  • Size:49.50x45x16mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 30.74 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 5X8 MM
  • Pesha: 360.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.