welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Pendants Zi agat, Black agat, 23x37x4.50mm, : 2mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120301114509
  • Size:23x37x4.50mm
  • Blera:301 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50/Shumë
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 32.93  US$ 27.99/Shumë

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 375.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.