welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Beads Natyrore Zi agat, Black agat, Round, natyror, 10mm, : 1.5-2mm, : 15Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:111214090610
 • Size:10mm
 • Blera:420 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 9.88  US$ 8.4/Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 38 copë.

Product Details

 • Vrima: 1.5-2 MM
 • Length: përafërsisht 15Inç
 • Pesha: 293.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e zezë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.