welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Barok Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, natyror, asnjë, purpurtë drita, 11-12mm, : 0.8mm, :16.1Inç, 16.1Inç,

 • No Item:130614125332
 • Size:11-12mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 16.35 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: 16.1Inç
 • Pesha: 55.50 G
 • Formë: Barok
 • Ngjyrë: purpurtë drita
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.