welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Barok Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Nuggets, i lyer, vjollcë e errët, 8-9mm, : 1mm, :14.7Inç, 14.7Inç,

 • No Item:130220162848
 • Size:8-9mm
 • Blera:314 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 1.22 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 14.7Inç
 • Pesha: 27.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: vjollcë e errët
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.