welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver varëse, Tajlandë, Shape Tjera, asnjë, vrimë e madhe & nxihem, asnjë, 6x9mm, : 4.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:121231162032
  • Size:6x9mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 22.39  US$ 19.03/Qese

Product Details

  • Vrima: 4.5 MM
  • Pesha: 7.80 G
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.